Газовий котел Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN 15 кВт
Парапетний (підлоговий) двоконтурний газовий котел середньої потужності із закритою камерою згоряння та посиленою зварною конструкцією корпусу. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, є старшою моделлю у лінійці Atem Zhytomyr-M зразка 2014 року. Не має циркуляційного насоса, підійде як для систем із природною циркуляцією теплоносія, так і для контурів із примусовою циркуляцією.
Виробником позиціонується як доступне рішення для організації опалення житлових, комунально-побутових та виробничих приміщень площею до 150 м². Також здатний підігрівати воду в кількості 5,8 л/хв (при температурі 30 °C). Котел Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN оснащений низькофакельними секційними пальниками Polidoro, виготовленими з якісної високолегованої нержавіючої сталі та створюють так зване «килимове полум'я».
Теплообмінник оригінальної конструкції забезпечує відмінну продуктивність підігріву та високий ККД (до 92%). Італійська автоматика із вбудованою системою безпеки запобігає аварійним ситуаціям, пов'язаним з перегріванням, зривом полум'я, падінням тиску газу або відсутністю тяги. Забір свіжого повітря для роботи котла та відведення відпрацьованих газів відбувається через зовнішню стіну будівлі за допомогою димоповітряного блоку, який постачається в комплекті з котлом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Купити Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN 15 кВт
Усі ціни 7 →АТЕМ Житомир-М АДГВ-15 СН | 20 090 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-М АДГВ-15 СН | 20 557 грн. |
Котел газовий парапетний АТЕМ Житомир-М АДГВ-15СН двохконтурний (з димоход | 21 174 грн. |
Котел газовий парапетний Житомир-М АДГВ 15 СН (двоконтурний) | 21 174 грн. |
Котел газовий АТЕМ Житомир-М АДГВ-15СН | 21 174 грн. |
Котел газовий Житомир-М АДГВ-15СН | 21 174 грн. |
Котел газовий Атем ЖИТОМИР-М АДГВ 15 СН (парапетний) | 21 174 грн. |
Модификації Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-M ADGV-7 SN 7 кВт | від 14 290 грн. | 8 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M ADGV-10 SN 10 кВт | від 16 390 грн. | 9 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M ADGV-12 SN 12 кВт | від 17 190 грн. | 9 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-M ADGV-15 SN 15 кВт | від 20 090 грн. | 7 пропозицій |