Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт
Газовий котел з автоматичною системою керування 630 Eurosit. Це модель для підлоги з вертикальним розташуванням димоходу. Пристрій розроблений з прицілом на просту та зручну експлуатацію. Завдяки функції легкого старту вийде без проблем запустити навіть остиглий нагрівач. Щоб зробити пристрій більш ефективним, у повітроводі передбачений компенсатор тяги, що відсікає. Ця опція мінімізує втрату тепла через димохідний канал.
Газовий котел Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN створений із застосуванням високоякісних комплектуючих італійського виробництва. На нагрівачі встановлено газовий клапан фірми SIT. Сам пальник представлений продукцією Polidoro. Ключовою особливістю моделі є використання двоконтурної системи циркуляції. Теплоелемент здатний забезпечувати нагріванням як систему опалення, так і ГВП. Теплообмінні контури мають антикорозійний захист, що дозволяє багаторазово продовжити термін служби печі. Продуманий пристрій системи нагрівання та циркуляції запобігають чи зводять до мінімуму кількість аварійних помилок. Це надійний і функціональний газовий котел, з яким стануть теплими навіть найсуворіші зими.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atem.
Купити Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт
Усі ціни 17 →Двоконтурний газовий котел Атем КС-ГВ-007 СН (верхній) 00000013976 | 14 100 грн. |
АТЕМ КС-ГВ-007СН | 13 290 грн. |
Газовий котел АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ 007 СН | 13 689 грн. |
Котел газовий АТЕМ Житомир-3 КС-ГВ-007СН (димохід назад) | 14 100 грн. |
Двоконтурний газовий котел Атем КС-ГВ-007 СН (задній) 00000013977 | 14 100 грн. |
Модификації Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN
Ціни на Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN |
---|---|---|---|---|
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-007 SN 7 кВт | від 13 290 грн. | 17 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-010 SN 10 кВт | від 14 890 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-012 SN 12.5 кВт | від 15 116 грн. | 21 пропозиція | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-015 SN 16 кВт | від 16 353 грн. | 20 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-020 SN 22.5 кВт | від 19 690 грн. | 15 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-025 SN 26 кВт | від 20 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Atem Zhytomyr-3 KS-GV-030 SN 31.5 кВт | від 21 422 грн. | 4 пропозиції |