Литий диск ATS Auvora 8x19/5x112 ET39 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 8 510 до 12 604 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації ATS Auvora 31
Характеристики
ATS Auvora 8x19/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Auvora 8x19/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Диски ATS Auvora 8x19 5x112 ET39 DIA66,6 (grey) | 8 510 грн. |
ATS AUVORA Dark-Grey (R19 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 10 699 грн. |
ATS Auvora (8J x 19 5x112 ET39 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Європ | 11 911 грн. |
Ats Auvora R19 W8 PCD5x112 ET39 DIA66.6 Silver AUV80939B61-0 | 10 894 грн. |
ATS Auvora W8.0 R19 PCD5x112 ET39 DIA66.6 Dark Grey | 9 296 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі