Литий диск ATS Mizar 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6
Фото 31 | від 7 272 до 8 351 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації ATS Mizar 49
Характеристики
ATS Mizar 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Mizar 7,5x17/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
ATS MIZAR Diamant-Schwarz (R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 7 899 грн. |
Ats Mizar R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Black MZ75740M12-6 | 7 564 грн. |
ATS Mizar (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Євро | 8 087 грн. |
Диски ATS Mizar 7,5x17 5x112 ET40 DIA66,6 (polar silver) (1001116819) | 7 272 грн. |
ATS MIZAR Polar-Silber (R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 7 799 грн. |
Ats Mizar R17 W7.5 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Silver MZ75740M11 | 7 435 грн. |
ATS Mizar (7.5J x 17 5x112 ET40 DIA66.6) Polar Silber На замовлення з Євро | 8 351 грн. |
Диски ATS Mizar 7,5x17 5x112 ET40 DIA66,6 (diamond black) (1001116832) | 7 355 грн. |
Закрити
Схожі