Литий диск ATS StreetRallye 7,5x18/4x100 ET48 DIA63,3
Відео 2Фото 50 | від 7 861 до 11 393 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.3 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації ATS StreetRallye 77
Характеристики
ATS StreetRallye 7,5x18/4x100 ET48 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS StreetRallye 7,5x18/4x100 ET48 DIA63,3
Сортувати
ATS StreetRallye Matt Black R18 W7.5 PCD4x100 ET48 DIA63.3 | 9 614 грн. |
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD4x100 ET48 DIA63.3 Anthracite SY75848A27-6 | 8 968 грн. |
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD4x100 ET48 DIA63.3 Anthracite | 9 280 грн. |
ATS StreetRallye Grey Painted R18 W7.5 PCD4x100 ET48 DIA63.3 | 9 752 грн. |
Ats Streetrallye R18 W7.5 PCD4x100 ET48 DIA63.3 Rallye White SY758.48.A2 | 7 861 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі