Фарбопульт Auarita ST-3000-1.4
Відео 1Фото 7 |
Auarita ST-3000-1.4 |
|
Можлива комплектація з пластиковим або алюмінієвим бачком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auarita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auarita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auarita ST-3000-1.4
Усі ціни 7 →Краскопульт пневматический Auarita (ST-3000-1.4) | 2 587 грн. |
Фарбопульт HVLP AUARITA (ST-3000-1.4) | 2 587 грн. |
Фарбопульт пневматичний AUARITA HVLP 600мл d1,4мм (ST-3000-1.4) | 2 587 грн. |
Пневмораспылитель HVLP верх. п/б 600мл, 1,4мм AUARITA ST-3000-1.4 | 2 535 грн. |
Пневматичний фарборозпилювач HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4 мм | 2 587 грн. |
Краскопульт пневматичний HVLP верх.пласт.бачок 600мл, форсунка-1,4мм AUARI | 2 587 грн. |
Пневмораспылитель HVLP верх. п/б 600мл, 1,4 мм AUARITA ST-3000-1.4 | 2 587 грн. |
Відеоогляди
Модификації Auarita ST-3000-1.4
Ціни на Auarita ST-3000-1.4 |
---|---|---|---|---|
Auarita ST-3000-1.0 | від 281 грн. | 2 пропозиції | ||
Auarita ST-3000-1.3 | від 2 458 грн. | 8 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.4 | від 2 535 грн. | 7 пропозицій | ||
Auarita ST-3000-1.8 | від 2 458 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →