Каструля Aureti AU-702-20
Фото 5 |
Aureti AU-702-20 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-702-20
Усі ціни 6 →Каструля Aureti, з кришкою, 26 см, 3,2 л (AU-702-20) | 339 грн. |
Aureti AU-702-20 | 339 грн. |
Каструля емальована Aureti Оливки зі скляною кришкою 3.2 л (AU-702-20) | 389 грн. |
Каструля 3.2л Aureti AU-702-20 | 374 грн. |
Кастрюля Aureti Оливки AU-702-20 | 389 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Оливки AU-702-20 3.2 л | 465 грн. |
Модификації Aureti AU-702-20
Ціни на Aureti AU-702-20 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-702-16 | від 275 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-702-18 | від 325 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-702-20 | від 339 грн. | 7 пропозицій | ||
Aureti AU-702-22 | від 385 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →