Каструля Aureti AU-704-18
Фото 5 |
Aureti AU-704-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-704-18
Каструля 2.5л Aureti AU-704-18 | 325 грн. |
Кастрюля Aureti Прованс AU-704-18 | 345 грн. |
Каструля 2.5л Aureti AU-704-18 | 448 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Прованс AU-704-18 2.5 л | 358 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Прованс AU-704-18 2.5 л | 408 грн. |
Модификації Aureti AU-704-18
Ціни на Aureti AU-704-18 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-704-16 | від 295 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti AU-704-18 | від 325 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-704-20 | від 395 грн. | 3 пропозиції | ||
Aureti AU-704-22 | від 405 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →