Каструля Aureti AU-703-18
Фото 4 |
Aureti AU-703-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-703-18
Aureti AU-703-18 | 309 грн. |
Каструля емальована Aureti Врожай зі скляною кришкою 2.5 л (AU-703-18) | 349 грн. |
Каструля 2.5л Aureti AU-703-18 | 325 грн. |
Кастрюля Aureti Урожай AU-703-18 | 339 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Врожай AU-703-18 2.5 л | 408 грн. |
Модификації Aureti AU-703-18
Ціни на Aureti AU-703-18 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-703-16 | від 278 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti AU-703-18 | від 309 грн. | 6 пропозицій | ||
Aureti AU-703-20 | від 359 грн. | 6 пропозицій | ||
Aureti AU-703-22 | від 405 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →