Каструля Aureti AU-703-20
Фото 4 |
Aureti AU-703-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-703-20
Усі ціни 6 →Каструля Aureti, з кришкою, 26 см, 3,2 л (AU-703-20) | 353 грн. |
Aureti AU-703-20 | 359 грн. |
Каструля емальована Aureti Врожай зі скляною кришкою 3.2 л (AU-703-20) | 399 грн. |
Каструля 3.2л Aureti AU-703-20 | 374 грн. |
Кастрюля Aureti Врожай AU-703-20 | 389 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Врожай AU-703-20 3.2 л | 465 грн. |
Модификації Aureti AU-703-20
Ціни на Aureti AU-703-20 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-703-16 | від 278 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti AU-703-18 | від 303 грн. | 7 пропозицій | ||
Aureti AU-703-20 | від 353 грн. | 7 пропозицій | ||
Aureti AU-703-22 | від 359 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →