Каструля Aureti AU-704-16
Фото 5 |
Aureti AU-704-16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-704-16
Кастрюля Aureti Прованс AU-704-16 | 295 грн. |
Каструля 1.6л Aureti AU-704-16 | 382 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Прованс AU-704-16 1.6 л | 348 грн. |
Модификації Aureti AU-704-16
Ціни на Aureti AU-704-16 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-704-16 | від 295 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti AU-704-18 | від 325 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-704-20 | від 395 грн. | 3 пропозиції | ||
Aureti AU-704-22 | від 405 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →