Каструля Aureti AU-701-22
Фото 4 |
Aureti AU-701-22 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-701-22
Усі ціни 7 →Каструля Aureti, з кришкою, 29 см, 4,5 л (AU-701-22) | 393 грн. |
Aureti AU-701-22 | 385 грн. |
Каструля емальована Aureti Тоскана зі скляною кришкою 4.5 л (AU-701-22) | 439 грн. |
Каструля 4,5 л Aureti Тоскана сферична зі скляною кришкою емальована сталь | 431 грн. |
Каструля 4.5л Aureti AU-701-22 | 413 грн. |
Кастрюля Aureti ТОСКАНА AU-701-22 | 439 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Тоскана AU-701-22 4.5 л | 520 грн. |
Модификації Aureti AU-701-22
Ціни на Aureti AU-701-22 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-701-16 | від 278 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-701-18 | від 325 грн. | 6 пропозицій | ||
Aureti AU-701-20 | від 339 грн. | 7 пропозицій | ||
Aureti AU-701-22 | від 385 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →