Литий диск AUTEC Delano 8x18/5x112 ET42 DIA70
Відео 4Фото 7 | від 9 999 до 11 730 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації AUTEC Delano 43
Характеристики
AUTEC Delano 8x18/5x112 ET42 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Delano 8x18/5x112 ET42 DIA70
Сортувати
Autec DELANO (D) Hyper Silber (R18 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA70) | 10 399 грн. |
Autec Delano Hyper Silver R18 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA70.0 | 11 132 грн. |
Диски Autec Delano 8x18 5x112 ET42 DIA70 (matt black polished) (1001273410 | 9 999 грн. |
Autec Delano Black Matt Polished R18 W8.0 PCD5x112 ET42 DIA70.0 | 11 730 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі