Литий диск RC Design RC-26 7,5x18/5x112 ET44 DIA66,6
Відео 2Фото 2 | від 9 296 до 12 218 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):44 мм |
Модифікації RC Design RC-26 52
Характеристики
RC Design RC-26 7,5x18/5x112 ET44 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-26 7,5x18/5x112 ET44 DIA66,6
Сортувати
RC Design RC26 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R18 W7.5 PCD5x112 ET44 D | 10 599 грн. |
RC Design RC-26 (7.5J x 18 5x112 ET44 DIA66.6) Black На замовлення з Європ | 11 490 грн. |
RC Design RC26 R18 W7.5 PCD5x112 ET44 DIA66.6 Black Gloss Polished RC26E75 | 10 849 грн. |
RC Design RC26 SGVP R18 W7.5 PCD5x112 ET44 DIA66.6 | 11 638 грн. |
RC Design RC26 R18 W7.5 PCD5x112 ET44 DIA66.6 Black Gloss Polished | 11 227 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі