Литий диск AUTEC Hexano 8x18/5x112 ET35 DIA70,1
Відео 1Фото 11 | від 7 460 до 12 049 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AUTEC Hexano 30
Характеристики
AUTEC Hexano 8x18/5x112 ET35 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Hexano 8x18/5x112 ET35 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Autec Hexano R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA70.1 (metallic black) 100 | 8 270 грн. |
AUTEC Hexano R18 W8 PCD5x112 ET35 DIA70.1 metallic black | 8 392 грн. |
Диски Autec Hexano 8x18 5x112 ET35 DIA70,1 (metallic black) | 8 280 грн. |
Autec Hexano (R18 W8.0 PCD5x112 ET35 DIA70.1) schwarz metallic | 8 321 грн. |
Autec Hexano 8x18 5x112 ET35 DIA70.1 BMet | 7 460 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі