Литий диск AEZ Steam 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Відео 1Фото 11 | від 6 930 до 11 492 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AEZ Steam 93
Характеристики
AEZ Steam 8x18/5x112 ET40 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Steam 8x18/5x112 ET40 DIA66,6
Сортувати
AEZ Steam R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 MATT GRAPHITE | 11 492 грн. |
Aez Steam 8x18 5x112 ET40 DIA66.6 GR | 6 930 грн. |
Aez STEAM GRAPHITE - Graphite Matt (R18 W8.0 PCD5x112 ET40 DIA66.6) | 9 699 грн. |
AEZ Steam (8J x 18 5x112 ET40 DIA66.6) Graphite Matt На замовлення з Європ | 8 161 грн. |
Aez Steam Graphite Matt R18 W8.0 PCD5x112 ET40.0 DIA66.6 | 8 556 грн. |
Aez Steam R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Graphite Matt ASMG8GA40E | 7 546 грн. |
Aez Steam R18 W8 PCD5x112 ET40 DIA66.6 Graphite Matt | 7 804 грн. |
Диски Aez Steam 8x18 5x112 ET40 DIA66,6 (matt graphite) (1001139719) | 9 049 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі