Литий диск AUTEC Ionik 7x17/5x100 ET51 DIA57,1
Відео 2Фото 10 | від 5 099 до 6 088 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації AUTEC Ionik 34
Характеристики
AUTEC Ionik 7x17/5x100 ET51 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Ionik 7x17/5x100 ET51 DIA57,1
Сортувати
Autec Ionik (7J x 17 5x100 ET51 DIA57.1) Silver На замовлення з Європи. | 5 847 грн. |
Autec Ionik (7J x 17 5x100 ET51 DIA57.1 Silver) | 6 088 грн. |
Autec Ionik (7J x 17 5x100 ET51 DIA57.1) Silber На замовлення з Європи. | 5 230 грн. |
Диски Autec Ionik 7x17 5x100 ET51 DIA57,1 (silver) (1001333181) | 5 908 грн. |
Диски AUTEC Ionik Mystik silber R17 W7 PCD5x100 ET51 DIA57,1 ID34103 | 5 099 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі