Литий диск OXXO Oberon 5 7x17/5x100 ET48 DIA56,1
Відео 1Фото 8 | від 5 660 до 8 151 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації OXXO Oberon 5 58
Характеристики
OXXO Oberon 5 7x17/5x100 ET48 DIA56,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Oberon 5 7x17/5x100 ET48 DIA56,1
Сортувати
OXXO Oberon 5 R17 W7 PCD5x100 ET48 DIA56.1 Black | 8 151 грн. |
Oxxo OBERON 5 (OX8) BLACK - Black (R17 W7.0 PCD5x100 ET48 DIA56.1) | 6 899 грн. |
Oxxo Oberon 5 (OX8) R17 W7 PCD5x100 ET48 DIA56.1 Black OX08-701748-T2-03 | 6 280 грн. |
Oxxo Oberon 5 Black (OX08) R17 W7.0 PCD5x100 ET48 DIA56.1 | 7 912 грн. |
OXXO OBERON 5 (OX8) (7J x 17 5x100 ET48 DIA56.1) Black На замовлення з Євр | 7 501 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі