Литий диск AUTEC Wizard 8x19/5x112 ET48 DIA70
Відео 4Фото 9 | від 11 312 до 15 087 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 73
Характеристики
AUTEC Wizard 8x19/5x112 ET48 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 8x19/5x112 ET48 DIA70
Сортувати
AUTEC Wizard R19 W8 PCD5x112 ET48 DIA70.1 Gun metal | 15 087 грн. |
Autec Wizard Gunmetal Matt R19 W8.0 PCD5x112 ET48 DIA70.0 | 14 398 грн. |
Autec Wizard (8J x 19 5x112 ET48 DIA70.1) Gunmetal Matt На замовлення з Єв | 11 616 грн. |
Диски Autec Wizard 8x19 5x112 ET48 DIA70 (matt gun metal) (1002239496) | 12 147 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R19 W8 PCD5x112 ET48 DIA70,1 ID34766 | 11 312 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі