Литий диск AUTEC Xenos 8,5x18/5x120 ET50 DIA65,1
Відео 3Фото 5 | від 8 120 до 12 052 грн. Порівняти ціни 32 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 8,5x18/5x120 ET50 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 8,5x18/5x120 ET50 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Autec Xenos R18 W8.5 PCD5x120 ET50 DIA65.1 (matt black) 100116 | 8 750 грн. |
AUTEC Xenos R18 W8.5 PCD5x120 ET50 DIA65.1 Matt Black | 8 876 грн. |
Диски Autec Xenos 8,5x18 5x120 ET50 DIA65,1 (matt black) | 8 749 грн. |
Autec Xenos (R18 W8.5 PCD5x120 ET50 DIA65.1) schwarz matt | 8 804 грн. |
Autec Xenos 8.5x18 5x120 ET50 DIA65.1 BM | 8 120 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі