Литий диск Avus Racing AC-M03 8x19/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 2Фото 4 | від 12 274 до 14 335 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Avus Racing AC-M03 41
Характеристики
Avus Racing AC-M03 8x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-M03 8x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Hyper Silver | 13 011 грн. |
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished 10000000178 | 13 155 грн. |
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Polished | 13 612 грн. |
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 BLACK POLISHED | 13 568 грн. |
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 black polished lip | 12 274 грн. |
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Red Line 10000000178 | 13 853 грн. |
Avus Racing AC-M03 R19 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Black Red Line | 14 335 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі