Литий диск Avus Racing AC-MB4 9x18/5x120 ET37 DIA72,6
Фото 3 | від 11 271 до 11 664 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Avus Racing AC-MB4 14
Характеристики
Avus Racing AC-MB4 9x18/5x120 ET37 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AC-MB4 9x18/5x120 ET37 DIA72,6
Сортувати
Avus Racing AC-MB4 R18 W9 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Black | 11 594 грн. |
Avus Racing AC-MB4 R18 W9 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Black 1000000016499 | 11 271 грн. |
Avus Racing AC-MB4 R18 W9 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Silver | 11 664 грн. |
Avus Racing AC-MB4 R18 W9 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Silver 1000000010565 | 11 271 грн. |
Avus Racing AC-MB4 R18 W9 PCD5x120 ET37 DIA72.6 Black | 11 664 грн. |
Закрити
Схожі