Литий диск Avus Racing AF10 9,5x19/5x112 ET20 DIA66,6
Відео 1Фото 3 | від 8 067 до 14 175 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації Avus Racing AF10 28
Характеристики
Avus Racing AF10 9,5x19/5x112 ET20 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing AF10 9,5x19/5x112 ET20 DIA66,6
Сортувати
Avus Racing AF10 R19 W9.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Hyper Silver | 13 568 грн. |
Avus Racing AF10 R19 W9.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Matt Anthracite 1000000013 | 8 067 грн. |
Avus Racing AF10 R19 W9.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Matt Anthracite Polished | 8 343 грн. |
Avus Racing AF10 R19 W9.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 MATT ANTHRACITE | 13 568 грн. |
Avus Racing AF10 R19 W9.5 PCD5x112 ET20 DIA66.6 MATT BLACK POLISHED | 14 175 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі