Вудилище Shimano Catana FX Spin 213MLE (SCATFX70MLE)
Shimano Catana FX Spin 213MLE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 213MLE
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Fast 7’0’’/2.13m 7-21g (SCATFX70MLE) | 2 240 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'0''/2.13m 7-21g (SCATFX70MLE) | 2 240 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'0''/2.13m 7-21g (SCATFX70MLE) SC | 2 240 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 7'0''/2.13m 7-21g (SCATFX70MLE) S | 2 240 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 7'0''/2.13m 7-21g 22 | 2 240 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →