Надувний човен Bark BT-310D
Bark BT-310D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark BT-310D
Усі ціни 13 →Bark BT-310D | 11 337 грн. |
Лодка надувная Bark BT-310D | 14 080 грн. |
Тримісний моторний надувний човен Барк (Bark) BT-310D з двома зсувними сид | 12 531 грн. |
Bark BT-310D | 11 238 грн. |
Лодка надувная Bark BT-310D слань | 17 600 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bark BT-310D
Ціни на Bark BT-310D |
---|---|---|---|---|
Bark BT-270D | від 10 410 грн. | 12 пропозицій | ||
Bark BT-290D | від 11 019 грн. | 15 пропозицій | ||
Bark BT-310D | від 11 238 грн. | 14 пропозицій | ||
Bark BT-330D | від 12 564 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →