Надувний човен Bark BT-330
Відео 5 |
Bark BT-330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bark BT-330
Усі ціни 14 →Bark BT-330 | 12 512 грн. |
Човен моторний надувний Bark BT-330 | 13 450 грн. |
Лодка надувная Bark BT-330 | 15 540 грн. |
Тримісний моторний надувний човен Барк (Bark) BT-330 | 13 831 грн. |
Bark BT-330 | 12 402 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bark BT-330
Ціни на Bark BT-330 |
---|---|---|---|---|
Bark BT-270 | від 10 250 грн. | 13 пропозицій | ||
Bark BT-290 | від 10 846 грн. | 17 пропозицій | ||
Bark BT-310 | від 11 054 грн. | 16 пропозицій | ||
Bark BT-330 | від 12 402 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →