Зарядний пристрій BASEUS Speed Mini Dual U 10.5W
Відео 2Фото 3 |
BASEUS Speed Mini Dual U 10.5W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Speed Mini Dual U 10.5W
Усі ціни 9 →Зарядка 2x USB 10.5Вт 2.1А чорна Baseus CCFS-R01 | 249 грн. |
Зарядное устройство для Baseus Speed Mini Dual USB 10.5W Белый (CCFS-R02) | 602 грн. |
Baseus TC-012 Speed Mini Dual U Charger White (CCFS-R01) | 249 грн. |
Baseus Speed Mini Dual CCFS-R01 — Мережевий зарядний пристрій Quick Charge | 280 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Baseus Speed Mini Dual, 10,5 Вт, чорний, 2 пор | 208 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →