Зарядний пристрій BASEUS Gentleman Dual USB 4.8A Car Charger
Відео 1Фото 17 |
BASEUS Gentleman Dual USB 4.8A Car Charger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Gentleman Dual USB 4.8A Car Charger
Усі ціни 6 →Зарядний пристрій Baseus Usb Car Charger 2xUSB Gentleman Black (CCALL-GB01 | 302 грн. |
Зарядное устройство Baseus Usb Car Charger 2xUSB Gentleman Black (CCALL-GB | 296 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Gentleman 4.8A Dual-USB Black (CCAL | 299 грн. |
Baseus Car Charger Black (CCALL-GB01) 35738 | 364 грн. |
Автомобільний зарядний пристрій для мобільних смартфонів, планшетів Baseus | 314 грн. |
Baseus Car Charger Black (CCALL-GB01) 16127 | 329 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →