Кардридер / USB-хаб BASEUS Magic Multifunctional Type-C Hub
Фото 8 |
BASEUS Magic Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Magic Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 16 →USB hub Type-C 6-in-1 Baseus Metal Gleam CAHUB-DA0G с HDMI 4K картридером | 1 875 грн. |
Концентратор хаб USB Type-C 6в1 HDMI 4K картридер зарядка 100Вт Baseus Met | 1 875 грн. |
Baseus Magic Multifunctional with Retractable Clip Silver(CAHUB-DA0G) | 1 679 грн. |
Baseus Multifunctional Type-C with a Retractable Clip Silver (CAHUB-DA0G) | 1 999 грн. |
Baseus Magic Multifunctional Type-C HUB Space Gray (CAHUB-DA0G) MagicMulti | 1 999 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →