USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Відео 1Фото 6 |
BASEUS Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 76 →USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 5-in-1 Multifunctional Gray (Type-C to H | 1 440 грн. |
USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 5 в 1 Multifunctional Gray (WKWG020013) | 1 099 грн. |
Адаптер Baseus Adapter USB-C to 3xUSB3.0+HDMI+USB-C Gray (CAHUB-CX0G) | 1 154 грн. |
Концентратор хаб USB Type-C 5в1 HDMI зарядка 100Вт Baseus Metal Gleam CAHU | 1 299 грн. |
Адаптер Baseus Adapter USB-C to 3xUSB3.0+HDMI+USB-C Gray (CAHUB-CX0G) | 1 150 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →