Кардридер / USB-хаб BASEUS Harmonica 5-in-1 HUB Adapter (CAHUB-K0G)
Відео 1Фото 3 |
BASEUS Harmonica 5-in-1 HUB Adapter |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Harmonica 5-in-1 HUB Adapter
Усі ціни 25 →Baseus Harmonica Five-in-one HUB Adapter Grey (CAHUB-K0G) Harmonica Five-i | 1 025 грн. |
Адаптер USB Type-C > Hub Baseus Harmonica 5-in-1 (USB, PD, SD/TF) (CAHU | 959 грн. |
Baseus Harmonica Five-in-one HUB Adapter Grey (CAHUB-K0G) STH0014847 | 649 грн. |
Мультипортовий адаптер Baseus Harmonica Five-in-one HUB Adapter Grey (CAHU | 844 грн. |
USB-хаб Baseus Harmonica 5-in-1 HUB Grey (CAHUB-K0G) | 1 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →