Кардридер / USB-хаб BASEUS Thunderbolt C+Pro 7 in 1 Smart HUB (CAHUB-L0G)
Відео 1Фото 6 |
BASEUS Thunderbolt C+Pro 7 in 1 Smart HUB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Thunderbolt C+Pro 7 in 1 Smart HUB
Усі ціни 15 →Baseus Smart Pro 7-in-1 Thunderbolt 3 USB-C, 2USB-C 3.0, HDMI, SD Gray (CA | 1 799 грн. |
USB-концентратор Baseus Thunderbolt C Pro «семь в одном» Dual Type-C с USB | 2 203 грн. |
Baseus Thunderbolt C+Pro 7-in-1 Smart HUB (CAHUB-L0G) 23402 | 1 599 грн. |
USB-хаб Baseus Thunderbolt C+Pro 7 in 1 HUB Docking Station Gray (CAHUB-L0 | 1 699 грн. |
BASEUS CAHUB-L0G | 3 150 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →