Газовий котел Protherm Lynx Condens 25/30 MKV 26.5 кВт
Відео 1Фото 2 |
Енергоефективний двоконтурний конденсаційний газовий котел з закритою камерою згоряння. Призначений для організації опалення та гарячого водопостачання в заміських будинках, великих квартирах, офісних або комунально-побутових приміщеннях загальною площею до 212 м2. Являє собою високоефективне рішення з турбованої камерою згоряння, що дозволяє встановлювати його безпосередньо в житлових зонах.
Порівняно з класичними двоконтурними котлами має значно більш високий ККД, що при однаковій теплової потужності забезпечує економію газу в кількості до 9%. Значний ефект досягається за рахунок додаткового охолодження продуктів згоряння, який дозволяє отримати приховану теплоту конденсації водяної пари, що утворюється при згорянні природного газу. Первинний теплообмінник котла Protherm Lynx Condens 25/30 MKV виготовлений із кремній-алюмінієвого сплаву, стійкого до агресивного впливу жорсткої води, властивою багатьом регіонам нашої країни.
Теплообмінник контур ГВП виготовлений з нержавіючої сталі і має пластинчасту конструкцію, що забезпечує швидке нагрівання проточної води в кількості до 12,2 л/хв. Такий витрата достатній для двох точок відбору (санвузол + кухня) і покриває побутові потреби сім'ї, що складається з 3-4 чоловік. Система керування з LCD-дисплеєм спрощує контроль параметрів роботи апарата і його налаштування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protherm.
Купити Protherm Lynx Condens 25/30 MKV 26.5 кВт
Усі ціни 13 →Конденсаційний газовий котел Protherm Lynx Condens 25/30 MKV-A (H-UA) | 41 402 грн. |
Газовий котел Protherm Lynx Condens 25/30 MKV-A (H-UA) | 41 442 грн. |
Котел газовий конденсаційний Protherm Рысь Lynx 25/30 MKV (0010020292) 160 | 38 500 грн. |
Конденсационный котел Protherm Lynx Condens 25/30 MKV 0010048294 | 45 100 грн. |
Газовий котел Protherm Lynx Condens 25/30 MKV-A (H-UA) | 40 442 грн. |
0 3 0 2 |
Користуюсь 15 місяців. Ледве економічніше ніж його попередник TechnoTherm відсотків на 5. Гуде електрична частина циркуляційного насоса. У цій моделі він новий одношвидкісний, лівого обертання. Змінювали за гарантією не допомагає. Коли працює відчуття, що пилосос у сусідній кімнаті увімкнули. Вдень ще терпимо, але вночі з глузду з'їхати можна. Ремонт котла на стадії боротьби з представниками виробника. Залишилось ще 7 місяців гарантії. У сервісі ще 4 казани з таким же дефектом. Конденсаційний Задовбати! користуюся Protherm Lynx Condens 18/25 MKV більше року |
Виготовлення настінних котлів марки «Рись» було налагоджено на потужностях чеської компанії Protherm в 2002 році. За час присутності на ринку вони зарекомендували себе суто в позитивному ключі, радуючи домочадців теплом, гарячою водою і невибагливістю в експлуатації.
Незалежна регулювання
Модель з цифровим індексом 25/30 з серії конденсаційних газових котлів бренду призначена для «прописки» в приміщеннях побутового або промислового формату загальної «квадратурою» до 212 м². Перша цифра в неймінгу котла вказує на максимальну потужність обігріву, друга — нагрівання потокової води (в кіловатах). Теплова навантаження контурів опалення та гарячого водопостачання підлягає незалежній регулюванню. На піку котел видає теплоносій максимальної температури 75 °С і гарячої води — 60 °С.
Гарячий старт
Для прискорення нагрівання води модель оснастили функцією «гарячого старту» — тепла вода з крана починає текти вже через кілька секунд після початку водозабору. Більшої зручності в обігу з котлом надає електронна система управління з дисплеєм для відображення інформації на чолі лицьовій панелі. Також в арсеналі автоматики пристрою є шина eBUS для інтеграції котла в складні системи обігріву з фірмовими терморегуляторами.
Під егідою надійності
Котел проявляє невибагливість до жорсткості використовуваної води та якості «блакитного палива», що досить актуально у вітчизняних реаліях. У доважок модель озброєна багаторівневою системою захисту, яка контролює наявність полум'я газового пальника і тяги в димоході, забезпечує стійкість до замерзання котла і перегріву. Вишенька на торті — висока надійність Protherm Lynx Condens 25/30 MKV, підтверджена безліччю позитивних відгуків про моделі з боку щасливих володарів.
Модификації Protherm Lynx Condens 25/30 MKV
Ціни на Protherm Lynx Condens 25/30 MKV |
---|---|---|---|---|
Protherm Lynx Condens 18/25 MKV 19.1 кВт | від 38 600 грн. | 15 пропозицій | ||
Protherm Lynx Condens 25/30 MKV 26.5 кВт | від 38 500 грн. | 13 пропозицій |