Пневматична гвинтівка Beeman Kodiak x2 4x32
Відео 2Фото 3 |
Beeman Kodiak x2 4x32 |
|
Можлива комплектація оптичним прицілом, кулями або чохлом
Ствол у цієї пневматичної гвинтівки знімний, що дуже зручно якщо власник планує часто її транспортувати, скажімо за місто. Енергію пострілу дає пружинно-поршневий механізм, який зводиться простим переломом ствола. Оскільки гвинтівка однозарядна, то в момент взводу необхідно зробити і зарядку. Причому у силу особливостей конструкції гвинтівку не можна тримати довгий час у зведеному стані через побоювання деградації пружини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beeman Kodiak x2 4x32
Усі ціни 8 →Beeman Kodiak X2, ОП 4*32 | 7 200 грн. |
Beeman Kodiak X2 c ОП 4*32 | 7 298 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman Kodiak X2, ОП 4х32 (1074) | 7 300 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Kodiak X2 (прицел 4х32) (1074) | 7 298 грн. |
Винтовка пневматическая с оптическим прицелом Beeman Kodiak X2 (4х32, 4.5м | 7 300 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →