Монітор BenQ PD2700U 27 " чорний
Відео 15Фото 8 |
Професійний 4К-монітор з високодеталізованим 27-дюймовим екраном, поліпшеною передачею кольору, інтегрованою стереосистемою (2х2 Вт) і вбудованим USB-хабом з підтримкою режиму швидкої зарядки гаджетів (2А/5В). Відрізняється вражаючою роздільною здатністю матриці 3840х2160, хорошим охопленням кольорів (100% sRGB) та якісним заводським калібруванням, що дозволяє використовувати цей монітор для повноцінної обробки графіки.
Підтримується робота встановлених режимів CAD/CAM і Animation, які посилюють контрастність для більш комфортної роботи з тонкими лініями і їх кращого опрацювання. При слабкому зовнішньому освітленні буде корисним режим Darkroom Mode із зменшеною яскравістю і візуальною контрастністю для меншого навантаження на очі. Дизайнерам і фотографам сподобається функція DualView Mode для поділу екрана на дві частини і подання картинки в різних колірних просторах/встановлених режимах.
Монітор BenQ PD2700U позиціонується як продукт верхної цінової категорії, призначений для використання у процесах обробки графічного і мультимедійного контенту. В основі екрану використана 10-бітна (8-bit+FRC) матриця, яка здатна відображати більше мільярда кольорів. Завдяки високій щільності пікселів (163 ppi) екран забезпечує відмінну деталізацію. Функціональна підставка дає можливість регулювати висоту, кут нахилу екрану і швидко змінювати орієнтацію з альбомної на книжкову.
Купити BenQ PD2700U 27 " чорний
Усі ціни 33 →Монітор 27" BENQ PD2700U (9H.LHALB.QBE/9H.LHVLB.QPE) | 19 709 грн. |
РК монітор BenQ PD2700U (9H.LHALB.QBE, 9H.LHVLB.QPE) | 19 027 грн. |
Монітор BenQ PD2700U (9H.LHALB.QBE) | 19 411 грн. |
Монитор BenQ PD2700U (9H.LHALB.QBE) | 19 411 грн. |
Монитор BenQ 27" PD2700U Grey (9H.LHVLB.QPE) | 19 750 грн. |
подойдет ли для ноута этот монитор или какой лучше? использование для Эксель таблиц.
Intel Core i7 4770 @ 3.40GHz
Технология Haswell 22nm
✔️Оперативная память
16,0ГБ 2-канальная DDR3 @ 665 МГц
✔️Системная плата
Gigabyte Technology Co. Ltd. Z87-HD3
✔️Графические устройства
4095 МБNVIDIA GeForce GTX 970 (MSI)
✔️Хранение данных
3726GB Hitachi HGST HDS724040ALE640 (SATA)
931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 (SATA)
✔️Блок питания
Corsair RM850