Каструля Benson BN-309
Фото 5 |
Benson BN-309 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-309
Усі ціни 8 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-309 6,2 л 28 см | 1 163 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-309 (6.2л) | 1 274 грн. |
Каструля Benson BN-309 з кришкою 6.2 л з мармуровим антипригарним покриття | 1 197 грн. |
Каструля Benson BN-309 казан з мармуровим покриттям 6,2 літри | 1 345 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям 6,2 літра Benson BN-309 казан | 1 050 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Benson BN-309
Ціни на Benson BN-309 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-305 | від 567 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-306 | від 658 грн. | 23 пропозиції | ||
Benson BN-307 | від 758 грн. | 16 пропозицій | ||
Benson BN-308 | від 1 050 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-309 | від 1 050 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →