Ківш Benson BN-304
Benson BN-304 1.4 л2.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-304
Усі ціни 7 →Ковшик із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-304 2,1 л 20 см | 696 грн. |
Ківш з мармуровим покриттям та кришкою 2.1 л Benson BN-304 | 885 грн. |
Ківш із кришкою Benson BN-304 (20см/2.1л) | 761 грн. |
Ківш із кришкою Benson BN-304 з антипригарним покриттям 2.1 л | 737 грн. |
Ковшик з кришкою з литого алюмінію Benson BN-304 з мармуровим антипригарни | 855 грн. |
Ківш із мармуровим покриттям і кришкою 2.1 л Benson BN-304 | 822 грн. |
Ковшик з кришкою з литого алюмінію Benson BN-304 з мармуровим антипригарни | 845 грн. |
Модификації Benson BN-304
Ціни на Benson BN-304 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-303 | від 588 грн. | 18 пропозицій | ||
Benson BN-304 | від 696 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →