Каструля Benson BN-308
Фото 5 |
Benson BN-308 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-308
Усі ціни 9 →Каструля - Казан з мармуровим антипригарним покриттям 5,3 л. Benson з інду | 1 099 грн. |
Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-308 5,3 л 26 см | 1 055 грн. |
Каструля Benson 5.3л з кришкою та мармуровим покриттям (BN-308) | 1 050 грн. |
Котел Benson BN-308 (5.3л/26см) | 1 154 грн. |
Каструля Benson BN-308 з кришкою 5.3 л з мармуровим антипригарним покриття | 1 091 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Benson BN-308
Ціни на Benson BN-308 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-305 | від 567 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-306 | від 658 грн. | 22 пропозиції | ||
Benson BN-307 | від 758 грн. | 16 пропозицій | ||
Benson BN-308 | від 1 050 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-309 | від 1 050 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →