Набір посуду Benson BN-241
Benson BN-241 6.5 л8.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-241
Усі ціни 10 →Набор нержавеющих кастрюль 7 предметов (4л; 5,1л; 6,5л) с подставкой Benso | 2 290 грн. |
Набір посуду з нержавіючої стали Benson 7 предметів (BN-241) | 2 125 грн. |
Набір посуду Benson BN-241 з нержавіючої сталі 7 предметів | 2 600 грн. |
Набір каструль Benson BN-241 4пр. | 2 555 грн. |
Набір каструль 4л, 5.1л, 6.5л із нержавіючої сталі Benson BN-241 (7 предме | 2 212 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Benson BN-241
Ціни на Benson BN-241 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-241 | від 1 823 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-242 | від 1 925 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →