Сотейник Brizoll Graphit 54-2245 22 см
Фото 4 |
Brizoll Graphit 54-2245 |
|
Можливість приготування страв з мінімальним додаванням олії.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Graphit 54-2245 22 см
Усі ціни 6 →Brizoll 54-2245 GRAPHIT 22 см 54-2245GRAPHIT22см | 519 грн. |
Brizoll 54-2245 | 449 грн. |
Сковорода 22 см GRAPHITE BRIZOLL (54-2245) | 519 грн. |
Cковорода з антипригарним покриттям Brizoll GRAPHIT 22 см (54-2245) | 609 грн. |
Сковорода 22 см з антипригарним покриттям GRAPHIT (54-2245) | 519 грн. |
Сковорода Brizoll Graphit Series 54-2245 22 см | 627 грн. |
Модификації Brizoll Graphit 54-2245
Ціни на Brizoll Graphit 54-2245 |
---|---|---|---|---|
Brizoll Graphit 54-2245 22 см | від 449 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2450 24 см | від 479 грн. | 13 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2655 26 см | від 511 грн. | 12 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2860 28 см | від 613 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →