Кухонний ніж Berlinger Haus Forest BH-2316
Berlinger Haus Forest BH-2316 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-2316
Нож Berlinger Haus 12,5 см BH-2316 | 269 грн. |
Універсальний кухонний ніж Forest Line collection 20 см Berlinger Haus BH- | 325 грн. |
Універсальний кухонний ніж Forest Line collection 20 см Berlinger Haus BH- | 298 грн. |
Ніж універсальний Berlinger Haus Forest Line 12 см BH-2316 | 209 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →