Сковорідка Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см
Фото 4 |
Berlinger Haus Forest BH-1191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см
Усі ціни 10 →Berlinger Haus Bh 1191N 24см | 833 грн. |
Berlinger Haus Bh 1191N 24см | 833 грн. |
Berlinger Haus BH-1191-N | 850 грн. |
Сковорода 24 см Forest Line Berlinger Haus BH-1191-N | 933 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Forest Line 24*4.8см із гранітним покриттям (BH-1 | 899 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1191
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1191 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1190 20 см | від 579 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1191 24 см | від 663 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1192 26 см | від 1 075 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1193 28 см | від 956 грн. | 15 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1194 30 см | від 1 381 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →