Кухонний ніж Berlinger Haus Forest Line BH-2313
Berlinger Haus Forest Line BH-2313 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest Line BH-2313
Нож Berlinger Haus 20 см BH-2313 | 269 грн. |
Ніж кухарський Berlinger Haus Forest Line 20 см BH-2313 | 293 грн. |
Ніж шеф-кухаря Forest Line collection 20 см Berlinger Haus BH-2313 | 449 грн. |
Ніж шеф-кухаря Forest Line collection 20 см Berlinger Haus BH-2313 | 325 грн. |
Ніж кухарський Berlinger Haus Forest Line 20 см BH-2313 | 209 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →