Кухонний ніж Berlinger Haus Black Royal BH-2381
Berlinger Haus Black Royal BH-2381 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-2381
Ніж для чищення овочів Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2381 9 см | 276 грн. |
Ніж для чищення овочів Berlinger Haus Black Royal Collection (2381BH) 9 см | 222 грн. |
Ніж для чищення овочів Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2381 9 см | 253 грн. |
Ніж для чистки овочів 9 см Berlinger Haus BH-2381 | 177 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →