Кухонний ніж Berlinger Haus Black Rose BH-2332
Berlinger Haus Black Rose BH-2332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-2332
Усі ціни 8 →Ніж слайсерний Berlinger Haus Black Rose Collection 20 см BH-2332 | 301 грн. |
Ніж для нарізки Black Rose collection 20 см Berlinger Haus BH-2332 | 334 грн. |
Ніж слайсерный Berlinger Haus Black Rose Collection 20 см BH-2332 | 360 грн. |
Ніж для нарізки Black Rose collection 20 см Berlinger Haus BH-2332 | 461 грн. |
Ніж для нарізки 20 см Berlinger Haus Black Rose (2332BH) | 215 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →