Кухонний ніж Berlinger Haus Black Royal BH-2376
Berlinger Haus Black Royal BH-2376 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Royal BH-2376
Ніж Santoku 17,5 см Berlinger Haus BH-2376 | 305 грн. |
Ніж Santoku Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2376 17,5 см | 339 грн. |
Ніж санток 17,5 см Berlinger Haus Black Royal (2376BH) | 218 грн. |
Ніж Santoku Berlinger Haus Black Royal Collection BH-2376 17,5 см | 304 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →