Набір посуду Berlinger Haus Forest BH-1534
Berlinger Haus Forest BH-1534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1534
Усі ціни 17 →Набір посуду Berlinger Haus Forest Line, чорний (BH 1534N) | 5 340 грн. |
Berlinger Haus 10 пр. (BH-1534N) | 5 374 грн. |
Набір посуду Berlinger Haus Ebony Rosewood Collection 10 предметів (BH-153 | 5 549 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus 10 пр BH-1534N | 5 656 грн. |
ще 12 пропозицій
Комплектація:
- Каструля - Ø 20 см, об'єм 2.2 л, висота 10 см
- Каструля - Ø 24 см, об'єм 4.2 л, висота 12 см
- Каструля - Ø 28 см, об'єм 5.8 л, висота 12.5 см
- Сковорідка - Ø 20 см, висота 4 см
- Сковорідка - Ø 24 см, висота 7 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →