Сотейник Berlinger Haus Forest BH-1210 24 см сірий
Фото 3 |
Berlinger Haus Forest BH-1210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1210 24 см сірий
Усі ціни 8 →Berlinger Haus BH-1210 | 1 559 грн. |
Berlinger Haus BH-1210 | 1 559 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus Forest Line 24 см BH-1210 | 1 641 грн. |
Глибока сковорода Berlinger Haus Forest Line 24 см BH-1210 | 1 792 грн. |
Berlinger Haus BH-1210 | 1 434 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →