Каструля Berlinger Haus Forest BH-1198
Фото 6 |
Berlinger Haus Forest BH-1198 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Forest BH-1198
Усі ціни 6 →Алюмінієва каструля зі скляною кришкою 6,1 л Berlinger Haus Granit Forest | 2 266 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Forest Line 6.1л з гранітним покриттям та к | 1 875 грн. |
Каструля Berlinger Haus Forest Line 6.1 л BH1198 | 1 940 грн. |
Каструля BERLINGER HAUS 1198BH Forest Line з мармурово-гранітним покриттям | 2 045 грн. |
Алюмінієва каструля зі скляною кришкою 6,1 л Berlinger Haus Granit Forest | 1 628 грн. |
Каструля алюмінієва Berlinger Haus 6.1 л 28 см з індукційним дном і скляно | 2 099 грн. |
Модификації Berlinger Haus Forest BH-1198
Ціни на Berlinger Haus Forest BH-1198 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Forest BH-1196 | від 1 159 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1197 | від 1 390 грн. | 13 пропозицій | ||
Berlinger Haus Forest BH-1198 | від 1 628 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →