Кухонний ніж Berlinger Haus Burgundy BH-2325
Фото 3 |
Berlinger Haus Burgundy BH-2325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-2325
Ніж кухарський Red Black Edition Berlinger Haus BH-2325 | 515 грн. |
Ніж кухарський Red Black Edition Berlinger Haus BH-2325 | 400 грн. |
Ніж кухарський Burgundy Black Edition Berlinger Haus BH-2325 | 367 грн. |
Кухонний ніж Berlinger Haus Red Black Edition 200 мм кухарський червоний ( | 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →